درباره ما.

طبق مطالعه آمار دهه گذشته بسیاری از شرکت‌ها و مراجع کسب‌وکار جهت کاهش در هزینه‌های اولیه ناشی از تبلیغات، سایت گردانی و همچنین صرفه‌جویی در عنصر ارزشمند زندگی یعنی زمان، به سمت برون‌سپاری پروژه‌های خود رفته‌اند. مزیت این امر در وهله اول استفاده بهینه از زمان و سرمایه است و در جایگاه‌های بعدی می‌توان به امکان دسترسی به دیدگاه‌ها و نظرات مختلف درباره یک موضوع و همچنین استفاده از فرصت‌های جدید به وجود آمده در عرصه تبلیغات دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ است.

گروه تاپ مستر سعی بر این داشته تا با ایجاد محیطی ایمن هم برای همکاران گرامی و همچنین برای کارفرمایان محترم بتواند پروژه‌های مختلف کارفرمایان را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت تحویل دهد و به سهم خود بتواند موجب افزایش اشتغال‌زایی به صورت مستقیم از طریق همکاران و همچنین به صورت غیر مستقیم در افزایش تولید و درآمد و در نتیجه اشتغال‌زایی بیشتر در سمت حرفه کارفرمایان محترم شود.

خدماتی که در تاپ مستر ارائه می‌شود، در حال حاضر در زمینه‌های ترجمه، تایپ، طراحی کارت ویزیت، طراحی لوگو، طراحی کاتالوگ، طراحی تراکت و طراحی بروشور، طراحی و تدوین موشن گرافیک، چاپ و بسته‌بندی است.

ارتباط با ما

ایمیل: TopMasterGroups@gmail.com

تلفن: 35567115-041 

logo-samandehi