خدمات

گروه تاپ مستر در تلاش است تا خدماتی متفاوت را برای همه کاربران و مشتریان خود فراهم کند. گروه تاپ مستر با ارائه خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی در زمینه‌ها و رشته‌های مختلف دانشگاهی و همچنین ترجمه انواع کاتالوگ، بروشورها و سایر موارد از این دست در تلاش است بتواند در نشر علم و دانش فنی و کمک به کسب‌وکارها و دانشجویان گام بردارد. جهت بررسی قسمت‌های مختلف سایت و استفاده از امکانات سایت، لطفا در قسمت مربوطه، ثبت‌نام خود را تکمیل نمایید و از خدمات ما بهره ببرید.ترجمه

از سال‌های دور ترجمه متون مختلف از منابع علمی کشورها به زبان‌های مختلف یکی از موثرترین و کارآمدترین روش‌ها جهت انتقال دانش میان‌ ملت‌ها بوده است. برای این منظور متخصصان مختلف شروع به ترجمه کتاب‌ها کردند. به این طریق و به مرور زمان شکل فعلی ترجمه ایجاد شد.

گروه تاپ مستر از سالیان پیش کار ترجمه متون انگلیسی را شروع کرده و در حال حاضر با کادری مجرب آماده ارائه خدمات در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی است. جهت بهبود و تسریع امر ثبت سفارش لطفا موارد زیر را مطالعه نمایید، سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید. همواره گروه ما در کنار شما آماده ارائه خدمات پشتیبانی در هر مرحله از سفارش خواهد بود.ترجمه آنلاین

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که در محلی نیاز به ترجمه سریع یک یا چند جمله داشته باشید و به بسترهای ترجمه آنلاین نظیر ترجمه گوگل یا سایر ربات‌های ترجمه‌ای مراجعه کرده باشید و در آخر از کیفیت متن نهایی یا ترجمه رضایت نداشته باشید.

گروه تاپ مستر با ارائه خدمت جدید ترجمه آنلاین تلاش بر این دارد تا این مشکل را با استفاده ار ترجمه آنلاین مرتفع نمایید. در این روش شماتولید محتوا

از دیرباز اگر می‌خواستید محصول خود را تبلیغ کنید، ابتدا توضیحاتی نسبت به محصول خود می‌دادید که نسبت به محصولات دیگر متفاوت بود. از چندین سال قبل با ظهور شبکه‌های اجتماعی به شیوه جدید، تولید محتوا شکل‌های مختلفی به خود گرفت.

منظور از تولید محتوا، ایجاد پیام‌هایی است که به شکل‌های مختلف با مخاطبان شما ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را به مشتریان شما تبدیل کند. در این راستا روش‌های مختلفی برای تولید محتوا شکل گرفت که رایج‌ترین و قدیمی‌ترین مدل آن تولید محتوای متنی است.

تولید محتوای تصویری، صوتی، موشن گرافیک نیز در سال‌های اخیر جایگاه ویژه‌ای برای خود پیدا کرده‌اند. گروه تاپ مستر آماده ارائه خدمات تولید محتوای متنی، تصویری، صوتی، موشن گرافیک و تایپ است. در ادامه به معرفی مختصر هر یک می‌پردازیم.طراحی گرافیکی

هر برندی جهت معرفی خود و محصولات خود نیاز به یک سری ابزار دارد که در مورد کسب‌وکارها، لوگو، بروشور، کاتالوگ، کارت ویزیت و سایر موارد از این دسته است.

برای معرفی محصول یا محصولات با مشخصات کامل و توضیحات مربوطه نیاز به طراحی یک کاتالوگ دارید که مشخصات کامل محصول شما را به مشتریان معرفی کند و مقایسه‌ای کمی و کیفی میان همه محصولات شما داشته باشد.

برای معرفی اجمالی محصول یا محصولات خود نیاز به یک بروشور دارید که به صورت یک صفحه‌ای است و دارای خط تاهایی برای زیباسازی و کوچک شدن بروشور است.

وقتی بخواهید خود و کسب‌وکار خود را به یک نفر معرفی کنید حتماً نیاز به کارت ویزیت دارید. کارت ویزیت معمولاً به شکل‌های مختلفی در دسترس است و اولین معرف شما است. بنابراین، حتماً باید کارت ویزیت مناسب شخصیت و هویت برند شما طراحی و چاپ شده باشد.

اگر بخواهید مشتریان شما را با یک نماد بشناسند، آن لوگوی کسب‌وکار شما است که مشتریان ابتدا با آن ابتدا ارتباط برقرار می‌کنند. انتخاب لوگو و رنگ سازمانی جزء اولین کارهایی است که صاحبان کسب‌وکار باید انجام دهند.

از جمله راه‌های تبلیغات مرسوم، چاپ و پخش تراکت است که در اندازه‌های مختلف و به صورت رنگی و تک رنگ و سیاه و سفید است و به صورت خلاصه تبلیغات محصول شما را انجام می‌دهد.

بنرهای ثابت و متحرک به اصطلاح گیف‌ها در کاربردهای مختلف محیطی و دیجیتالی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در بنرهای تبلیغات ثابت و متحرک که در بخش تبلیغات وب‌سایت‌ها وبلاگ‌ها استفاده می‌شود بسته به اندازه باکس بنری طراحی می‌شود. بنرهای ثابت محیطی نیز به صورت استند در تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

logo-samandehi